Chiropraktycy Polscy

terapeuci

  

mgr Joanna Krygier – dyplomowana fizjoterapeutka, ukończyła AWF w Poznaniu kierunek fizjoterapia, ukończyła Akademię chiropraktyki w Toruniu, posiada uprawnienia do pracy technikami- terapii manualnej, chiropraktyki, kinesiotapingu, osteopatii szyjnej, masażu leczniczego oraz NDT Bobath. Jest specjalistą z zakresu problemów odkręgosłupowych, diagnostyki skrzywień i patologii kręgosłupa, stawów obwodowych i wad postawy. Ukończyła radiologiczne szkolenie z zakresu odczytywania obrazu MRI i zdjęć rentgenowskich. Prowadzi diagnostykę i terapię problemów neurorozwojowych u dzieci (wczesna interwencja od 1 m-ca życia).

Wykłada anatomię i fizjologię w Bydgoskiej Szkole Akupunktury Tradycyjnej od 2012 roku.

Założyła w 2013 roku Fundację „Do góry głowa” www.fundacjadogoryglowa.org zajmująca się również pomocą dzieciom niepełnosprawnym.

Ukończone studia podyplomowe z zakresu pedagogiki 2014.

 

mgr Pawlińska Sonia- magister fizjoterapii, ukończyła studia magisterskie w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.  Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów z zakresu masażu, w tym masażu limfatyczno-akupresurowego, masażu kobiet w ciąży oraz rewitalizacji poporodowej. Jest dyplomowaną refleksoterapeutką zajmującą się specjalistycznym masażem stóp oraz fizjoterapeutką prowadzącą profesjonalną rehabilitacje w schorzeniach kręgosłupa.  Obecnie prowadzi ćwiczenia z dziećmi z elementami terapii NDT Bobath oraz specjalistyczne zajęcia z Terapii Ręki.

 

     

Ewelina Kucharska - absolwentka technikum fizjoterapii w Wągrowcu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu masażu klasycznego, kinezyterapii indywidualnej oraz prowadzenia specjalistycznych ćwiczeń w tzw.”Pająku”, które mają na celu usprawnianie pacjentów z deficytami w narządzie ruchu, jak i w schorzeniach wynikających z uszkodzeń centralnego układu nerwowego, czyli prowadzi pełny zakres rehabilitacji praktycznie w każdym typie schorzenia. Ponadto zajmuje się Aquaterapią - ćwiczenia w środowisku wodnym, stwarzają doskonałe warunki do prowadzenia w nim różnego rodzaju ćwiczeń, gier i zabaw.

 


Ewelina Kedziora - fizjoterapeuta, terapeuta dziecięcy. Zajmuje się w firmie indywidualną pracą z pacjentem, doborem ćwiczeń, masażem. Dojeżdża do pacjentów po udarach i wylewach. Pracuje metoda Bobath z dziećmi starszymi i dorosłymi.

 

WSPÓŁPRACUJEMY;

mgr Lidia Biegańskaneurologopeda, ukończyła studia magisterskie pedagogiczne na UAM w Poznaniu, Logopedyczne Studia Podyplomowe na Akademii Bydgoskiej, Logopedię Szkolną w Poznaniu, Studia Podyplomowe Neurologopedii na UMCS w Lublinie, kursy i szkolenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej, metod stymulacyjnych w terapii i diagnozie dzieci autystycznych, oligofrenopedagogiki, języka migowego dla osób z niesłyszących i słabosłyszących.

Prowadzi diagnozę i terapię noworodków, niemowląt, młodzieży i osób dorosłych z uszkodzeniami lub dysfunkcjami układu nerwowego, terapię zaburzeń artykulacji, mowy i głosu, terapię zaburzeń języka pisanego oraz logicznego myślenia, nauczanie języka werbalnego i migowego dzieci niesłyszące i słabosłyszące.

Wykładowca w Podyplomowym Studium Logopedycznym w GSW w Pile.

    

      

 

mgr Mirosław Musielak – fizjoterapeuta, technik masażu i magister fizjoterapii. Specjalizuje się w terapii pacjentów ortopedycznych i neurologicznych w każdym wieku. Prowadzi terapie w oparciu o takie metody jak NDT Bobath, DNS, terapie manualną, i trening funkcjonalny. Zajmuje się diagnostyka i terapią zaburzeń wczesnego rozwoju oraz terapią dzieci z problemami neurologicznymi. Ponadto prowadzi kompleksową terapię dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów w oparciu o dokładną diagnostykę. Pomaga w powrocie do sprawności po złamaniach i zabiegach operacyjnych. pracuje obecnie w swojej firmie -" Fizjomedica".

 

mgr Angelika Hak - własna działaność gospodarcza, magister fizjoterapii, absolwentka studiów II stopnia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. 

Uczestniczyła w warsztatach i wykładach otwartych  m.in.:  ,,Skuteczna komunikacja jako wsparcie w terapii małego dziecka", ,,Analiza dysfunkcji u niemowląt. Rodzaje zaburzeń, możliwości zapobiegania ich nasileniu, sposoby niwelacji” , „ Podstawy anatomii palpacyjnej”, „Rehabilitacja w uszkodzeniach więzadeł krzyżowych kolana” , ,,Innowacyjne metody ortezowania i szynowania z tworzyw termoplastycznych Orfit ". Oprócz tego zdobyła uprawnienia do wykonywania masażu gorącymi kamieniami oraz posiada doświadczenie z zakresu prowadzenia zajęć: rehabilitacyjnych oraz rekreacyjno- ruchowych w środowisku wodnym.

Aktualnie zajmuje się rehabilitacją i zaopatrzeniem ortopedycznym pacjentów, dostosowanym  indywidualnie do aktualnego stanu zdrowia.

NOWOŚĆ!!! Możliwość wykonania łusek i ortez na miejscu. Granulaty do wytwarzania uchwytów na sztućce, szczotki, narzędzia. Pracujemy na materiałach firmy Orfit. Posiadamy uprawnienia do wykonywania zaopatrzenia madycznego uzyskane w firmie Stanley w Poznaniu 15.10.2014.

 

Rejestracja: 883 646 165, 790 400 148 zapisy telefoniczne od 8.00-15.00
współpracujemy z: dogoryglowa.org