Chiropraktycy Polscy

o nas

Jesteśmy ośrodkiem kompleksowej opieki rehabilitacyjnej. Powstaliśmy w 2005 roku i cały czas rozwijamy, szkolimy siebie i rozbudowujemy firmę. Szukamy nowych rozwiązań i najlepszych terapii z których korzystają nasi pacjenci. Każdy terapeuta specjalizuje się w nieco innych technikach w związku z tym problem pacjenta decyduje który rehabilitant będzie umiał pomóc mu najlepiej.

Wzajemnie się uzupełniamy i pomagamy budując przyjazna atmosferę udzielająca się pacjentom. Uznajemy „śmiechoterapię” za jeden z elementów procesu leczenia szczególnie małych pacjentów.

Zabiegi dobierane są pod względem długości indywidualnie do zgłaszanego problemu bólowego oraz stanu pacjenta. Korzystamy z wielu technik pracy dlatego nie zakładamy z góry jak będziemy pomagać pacjentowi, robimy to w czasie pierwszej konsultacji z udziałem testów, oceny RTG lub MRI oraz badaniu palpacyjnemu.

Od 2013 roku posiadamy nowa siedzibę w której dostosowane do potrzeb sale pomagają nam w pracy a pacjentom w leczeniu. Przy ośrodku założyliśmy Fundację „Do góry głowa” oraz mamy zaplecze ze sprzętem ortopedycznym z firmy „ORTO” mającej siedzibę w tym samym budynku.

Wszyscy uznajemy nasza pracę za życiową pasję i dlatego sprawia nam ona dzięki małym i dużym sukcesom ogromna satysfakcje i napęd do dalszego rozwoju.

   

          

 ZAPRASZAMY SERDECZNIE 

Rejestracja: 883 646 165, 790 400 148 zapisy telefoniczne od 8.00-15.00
współpracujemy z: dogoryglowa.org